Про нас

Бездоганна якість

Бездоганна якість

Прозора співпраця

Прозора співпраця

Тільки креативні ідеї

Тільки креативні ідеї

Наша історія починається з далекого 2005 року, коли кілька ентузіастів-програмістів починали свій шлях зі створення сайтів та форумів для власної локальної мережі. Ми створювали сайти для історичних пам’яток, для ігрових серверів, про “котиків”, та простіше, мабуть, назвати ті, які ми не створювали.

З часом, технології почали стрімко розвиватись — і ми разом з ними. Перед нами почали відкриватись нові і нові горизонти в професійній веб-розробці та розроблятися більш сучасні та складні проекти.

З 2013 року наше ім’я — SaintScript Software. Серед нас не існує слова “Я”, існує тільки — “МИ”.

Пізніше, в 2014 році ми перепрофілювались на розробку та запуск стартапів. Було запущено декілька проектів, один з яких був згодом проданий волинським розробникам. Ми розуміли — це крок уперед, але нам хотілося більшого. Наш новий напрямок діяльності — розробка проектів на замовлення. Тому, що надавати усім бажаючим свої послуги приносить більше задоволення, ніж займатись власними проектами.

І ось зараз ми — команда з понад 30 професіоналів, яким можна довіряти, які працюють пліч-о-пліч не один рік та мають величезний досвід в галузі веб-розробки, і не тільки. Ми гарантуємо дотримання усіх термінів, найвищу якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Зроби замовлення прямо зараз та стань частинкою історії SaintScript Software
.