Нам виповнилось 2 роки!

Грудень 31, 2015

Рівно 2 роки тому, 30 грудня 2013 року було створено SaintScript Software.

Ця дата визначна для нас. За цих два роки ми багато з чим експериментували, багато чого нового дізнались, та з сьогоднішнього дня SaintScript Software повністю перезапущено!

Ми поки не будемо розкривати деталі, нехай це буде для усіх інтригою :)
Слідкуйте за нами.

Вітаємо усіх з прийдешнім Новим роком!

Новий сайт Кінопалацу Рівного

Грудень 26, 2015

ktFI2lnyk6I

Сьогодні ми запустили абсолютно новий сайт Рівненського Кінопалацу “Україна”. Це не просто оновлений сайт — це новий у всіх розуміннях проект, який розроблявся більше року, до нього були залучені усі професіонали Рівненщини: дизайнери, верстальщики, програмісти та маркетологи. Кожна деталь на сайті — особлива.

Це наш невеличкий подарунок для усіх жителів Рівного, які відвідують кращий кінотеатр в усій області — Кінопалац “Україна”.

http://www.kino.rv.ua

З прийдешнім Новим роком!

PHP 7 — вийшов! Потужно. Швидко. Революційно

Грудень 7, 2015

Ось уже протягом семи років PHP входить до п’ятірки найбільш популярних мов програмування. На PHP працює понад 80% інтернету.

Нещодавно вийшла сьома версія мови, в якій серйозно (майже в три рази, згідно з деякими бенчмарками на WordPress) покращена продуктивність. Крім того, оновлення містить деякі несумісні зміни, що перешкодить швидкому переходу. Зокрема, з мови прибрали «safe mode», «magic quotes» і деякі ключові слова. Останнє велике оновлення було в 2004 році, з виходом PHP 5.

Ми вже активно впроваджуємо PHP 7 серед наших розробників, також частково переводимо деякі дрібні проекти. Спробуйте і Ви!

(більше…)

Новорічні знижки -25% на всі послуги

Грудень 1, 2015

Хочемо оголосити, що під новорічну ялинку цього року потраплять не тільки подарунки, а і знижки від SaintScript Software.

Якщо Ви сумнівались, чи варто замовляти сайт для своєї компанії, або давно мріяли про блог, але все ніяк не могли зібратись духом — це саме Ваш шанс.

З 01.12.2015 по 01.02.2016 діють знижки у розмірі -25% від загальної вартості на усі послуги від SaintScript Software.

(більше…)

Запущена власна хостинг-площадка для клієнтів

Серпень 17, 2015

ukrspace
Хочемо поділитись радісною новиною з нашими клієнтами та потенційними клієнтами — від сьогодні запущена власна хостинг-площадка UkrSpace (www.ukrspace.com).

Потужності UkrSpace розміщуються в географічному центрі Рівного, що забезпечує максимальну швидкодію та мінімальні затримки при зверненні до сайтів. Також, із щоденним резервним копіюванням на спеціалізовані сервери, які розміщуються в іншому дата-центрі Рівного, Ваші дані завжди будуть у безпеці!

(більше…)